לפרטים נוספים התקשרו >> 077-9976341

מושבי אסלה חכמים – 5 יתרונות שחשוב להכיר

מושבי אסלה חכמים – 5 יתרונות שחשוב להכיר

16 מרץ, 2019 0 תגובות

שמעתם על הפלא החדש בתחום ההיגיינה האישית וחשוב לכם לדעת יותר? קבלו את היתרונות המשמעותיים ביותר של מושב האסלה החכם.

מושבי אסלה חכמים הם מושבים משוכללים המצוידים במגוון רחב של פונקציות מתקדמות. בין היתר מדובר בזרם מים לשטיפה אינטימית והיגיינית, משב אוויר חם לייבוש, מערכת תאורה מובנית, מערכת חימום מושב, מערכת שטיפה עצמית אוטומטית, שליטה מלאה בטמפרטורת זרם המים וזרם האוויר ועוד. לצד היתרונות המובנים מאליהם, ישנם כמה שיתכן שלא הכרתם ואף כאלה שקרוב לוודאי יפתיעו אתכם. אז איך זה שכל מי שרוכש מושב אסלה חכם זוכה לשדרוג מיידי באיכות החיים? התשובה טמונה בין היתר בחמשת היתרונות המפורטים במאמר שלפניכם.

הבחירה האקולוגית ביותר

מושב אסלה אקולוגי

על פניו המעבר לשימוש במושב אסלה חכם, מוביל לשימוש נרחב יותר במים בהשוואה לשימוש בנייר טואלט. יחד עם זאת, בראייה רחבה יותר, מדובר בתפיסה שגויה מהיסוד. זאת כיוון שהודות לזרם המים המדויק והאפקטיבי והיעדר הצורך לשטוף ניירות באסלה, תוספת המים זניחה לחלוטין. מעבר לכך, ישראלי ממוצע עושה שימוש בכמאה גלילים של נייר טואלט מדי שנה. כדי לייצר מאה גלילים מדי שנה, יש להשתמש בכמות אדירה של מים וכל זה מבלי להתייחס לכל אותם עצים ששימשו להפקת הנייר.

יש לציין כי ההיבט האקולוגי בהקשר של מושבי אסלה חכמים נחקר לא אחת בכלים מדעיים. פעם אחר פעם נמצא כי מדובר באפשרות האקולוגית יותר, בהשוואה לשימוש הקלאסי בניירות טואלט.

מזעור הסיכוי לזיהום והדבקה

כאשר אנחנו משתמשים בנייר טואלט לניגוב הישבן, אין לנו אפשרות לנקות את פי הטבעת באופן אבסולוטי. זאת כמובן בניגוד לשימוש בזרם מים חמימים, המוביל לניקיון מושלם ונטול שאריות. מעבר לכך, על ידי שימוש במושב אסלה חכם ניתן למזער עד לאפס את הסיכוי להעברה פקו-אוראלית של מחלות. הכוונה היא לאופן הדבקה המתרחש על ידי העברת גורם המחלה מחלקיקי צואה מזוהמים לחלל הפה של המארח.

ישנו מגוון עצום של מחלות המועברות במחזור צואה-פה ובכלל זה נגיף הרוטה, שיגלוזיס, הפטיטיס A, הפטיטיס E ועוד. כאשר הידיים שלנו לא באות במגע עם פי הטבעת ולמעשה לא מתקרבות לצואה, אנחנו מפחיתים למינימום האפשרי את האפשרות של זיהום צואתי. כל זה רלבנטי גם למבוגרים אך חשוב במיוחד מן הסתם, כשמדובר בילדים.

הפתרון המושלם למגוון מצבי בריאות

אין ספק כי כל אדם באשר הוא יפיק תועלת ממעבר לשימוש במושב אסלה חכם. אך ישנם כאלו שעבורם התועלת גדולה במיוחד. כך לדוגמה מושב אסלה חכם יכול להקל מאוד על סבלם של מטופלים הסובלים מבעיות בפי הטבעת הגורמות לכאבים בניגוב, לרבות מטופלים הסובלים מטחורים, בעיות עור שונות, פיסורה אנאלית ועוד. חלק ניכר מהם מתנסים בשלב מסוים בשימוש במגבונים לחים. למרבה הצער לא אחת החומרים המוספים למגבונים הלחים גורמים לגירוי נוסף של האזור הרגיש. לעומת זאת השימוש במים בטמפרטורה המתאימה ביותר עבור המשתמש באופן אישי, תורם להפחתת הסבל באופן ניכר ומונע הזנחה של ההיגיינה, הנחוצה מן הסתם לריפוי האזור הפגוע. באופן דומה מדובר בפתרון המושלם עבור ילדים קטנים, קשישים, בעלי בעיות מוטוריות ועוד.

אתם יכולים לשכוח מסתימות 

נמאס מסתימות

הפחתת השימוש בנייר טואלט ומגבונים הופכת את סתימות הצנרת המתרחשות לפרקים, לנחלת העבר. בעשור האחרון, עם העלייה בהיקף השימוש במגבונים לחים, אנחנו עדים לעלייה משמעותית בשכיחות הסתימות במערכות צנרת ביתיות. מטבע הדברים כאשר נעשה שימוש בפחות נייר ומגבונים, כך הסיכוי לסתימה אפשרית, קטן בהתאם. מעבר לכל זה, הדגמים המודרניים של מושבי האסלה החכמים מצוידים במערכת חכמה ששוטפת באופן עצמי את צינורית ההתזה ושומרת עליה נקייה בכל עת, מבלי שנצטרך לנקות אותה באופן ידני.

שדרוג אמיתי באיכות החיים

מושב אסלה חכם בידה חשמלי

קצרה היריעה מלפרט אודות כל היתרונות הגלומים במעבר לשימוש במושב אסלה חכם. אך האמת היא שניתן לתמצת את כל היתרונות כולם בכך שנקבע כי המעבר לשימוש במושב אסלה חכם תורם רבות לשדרוג איכות החיים. השדרוג מורגש לא רק בהרגשת הניקיון ובשיפור ברמת ההיגיינה או בתחושה הנעימה של משב האוויר לאחר השימוש בזרם המים החמימים: השדרוג מורגש גם בכך שלא תצטרכו לשבת עוד על מושב אסלה קפוא בימי החורף הקרים (הודות למושב המחומם), בכך שלא תצטרכו עוד לפתוח את האור באמצע הלילה (הודות למערכת התאורה המובנית) ובכך שתוציאו הרבה פחות כסף על נייר טואלט (100 גלילים לאדם בשנה, זוכרים?). אבל מעבר לכל זה, מדובר בדור הבא של מושבי האסלה ובאמת שאין סיבה שתישארו מאחור...